iKonsultant

ikonsultant.jpg

Market budowlany, rzędy farb oraz lakierów na regałach i pytanie pozostające bez odpowiedzi: co wybrać? Jeśli także dla Ciebie, podjęcie tego niełatwego wyboru jest wyzwaniem, skorzystaj z naszej aplikacji webowej – iKonsultanta. iKonsultant zawiera w sobie wszystkie produkty marki Dekoral. To swego rodzaju wirtualny doradca, który doradzi Ci, co masz wybrać. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, nie czekaj i skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Potrzebne jest jedynie urządzenie mobilne z dostępem do internetu np. smartfon, lub tablet. Aplikacji nie trzeba instalować, dostępna jest bezpośrednio na stronie www.ikonsultant.com

Dzięki iKonsultantowi wybór farby lub lakieru nie będzie już nigdy kłopotem. Podczas wizyty w sklepie wystarczy wpisać nazwę produktu lub zeskanować kod QR z opakowania, ulotki, katalogu czy tablicy informacyjnej, aby uzyskać informacje na temat przeznaczenia i właściwości produktu.

Program pomoże nam również obliczyć ilość farby lub lakieru, jaka będzie nam potrzebna do pomalowania konkretnej powierzchni.

Przejdź do aplikacji: